O nás

Zoznámte sa s Icon Design

Grafický dizajn bez stresu. Veríme, že naša práca prispieva k úspešnému rozvoju našich zákazníkov a tešíme sa na spoluprácu s novými zákazníkmi. Sme kreatívne grafické štúdio, ktoré ponúka komplexné služby pre tvorbu webových stránok, webdesign, grafický dizajn a branding.

Poskytujeme komplexné riešenia pre výrobu reklamy vašich produktov a služieb vrátane tlačovej produkcie.

Radi vám ponúkneme riešenia, aj keď sú netradičné. Pomáhame malým firmám a živnostníkom začať s ich podnikaním na webe. Sme šťastní, keď vidíme, ako vďaka našim nápadom a práci napredujú. Naša špecializácia je tvorba webových stránok a optimalizácia e-shopov. Robíme poctivé SEO a pomáhame firmám získavať nových zákazníkov. Tvoríme logá, webovú grafiku, bannery aj billboardy.

S klientami radi budujeme dlhodobé vzťahy. Staráme sa o to, aby vedeli, že sa na nás môžu kedykoľvek obrátiť. Za klientov tiež riešim aktualizácie webu. Často ani nevedia, že je to nutné a potrebujú sa sústrediť na svoje podnikanie.

Naše projekty bežia z 99% na redakčnom systéme WordPress.

 

Tvorba www stránok

Ako Vám možeme pomôcť?

Tvorba www stránok

V krátkosti, snažíme sa vytvoriť jednoducho ovladateľné, optimalizované a rýchlo načítavé weby, ktoré nielen dobre reprezentujú vaše podnikanie, ale tiež prispievajú k získavaniu nových zákazníkov.

Správa www stránok

Sme ochotní sa postarať o pravidelnú údržbu, aktualizácie webu, zabezpečenie a zálohovanie stránok.

Vytvorenie grafických návrhov

Vytvárame profesionálne grafické návrhy pre rôzne účely, ako sú reklamné plagáty, letáky, billboardy, katalógy, firemné dokumenty, webové stránky, logá a mnoho ďalších.

Roll up

Praktický roll up stojan sa jednoducho inštaluje, upevňuje aj vymieňa. Navrhneme ekonomický roll-up s najlepším pomerom cena/výkon.

Firemné / produktové katalógy

Grafický návrh katalógov a cenníkov ako v tlačovej forme, tak i pre virtuálne online použitie, je skvelý spôsob prezentácie vašich produktov a spoločnosti. Katalógy vám navrhneme vo všetkých možných formátoch a doporučíme i vhodnú kombináciu tlačových technológii pre najlepší finálny výsledok.

Digitálna / ofsetová tlač

Digitálna tlač je vhodná pre menšie objemy tlače, je rýchlejšia a jednoduchšia ako ofsetová tlač. Je tiež vhodná pre tlač jednotlivých kusov alebo tlač na špeciálne materiály.

Tomáš Machan

Tomáš Machan

machan@icondesign.sk
+421 904 330 443

Potrebujete viac informácií?

Chcete si nechať navrhnúť grafiku alebo www stránku?

Ako na spoluprácu?

01. Prvý kontakt

Spoločne preberieme Vaše očakávania od webu a čo by Vám mal web priniesť. Ak nemáte žiadnu predstavu, rád Vám poskytneme rady a návrhy, na čo by ste sa mali zamerať a čo je dôležité premyslieť.

02. Riešenie a cena

Keď sa dohodneme na všetkých podrobnostiach týkajúcich sa vývoja webu, vyberieme najvhodnejšie riešenie pre Vaše predstavy a dohodneme sa na konečnej cene za projekt. Následné úpravy nad rámec dohody sú nacenené samostatne.

03. Vývoj

Na začiatku sa dohodneme na ďalších podrobnostiach, ktoré budeme potrebovať pre vývoj. V tejto fáze sa dohodneme na doručení loga a iných grafických podkladov, ak ich máte. Ak nie, spoločne vyberieme farebné kombinácie, fonty a poskytneme Vám rady ohľadom bezplatnej fotobanky pre výber fotografií.

04. Schválenie

Počas vývoja webu Vás budeme pravidelne informovať o všetkom a spracujeme Vaše poznámky. Keď bude web hotový, dôkladne ho skontrolujeme, či sa zobrazuje správne, a to nielen na počítačoch, ale aj na tabletoch a mobilných zariadeniach.

05. Ovládanie www stránky

Administráciu vždy prispôsobíme tak, aby bola čo najjednoduchšia na ovládanie. Všetko Vám vysvetlíme osobne alebo online.

06 Spustenie www stránky

V poslednom kroku prejdeme Vaše poznámky k finálnym úpravám webu pred jeho spustením. S prístupmi na Váš hosting spustíme web. Ak nemáte vlastný hosting, radi Vám odporučíme niektorý vhodný a pomôžeme Vám tiež s nastavením e-mailov.

07. Pravidelná údržba

Je dôležité sa starať o web a udržiavať ho aktualizovaný. Radi Vám s tým pomôžeme, prípadne Vám vysvetlíme, ako si web môžete jednoducho udržiavať sami.

08. Dlhodobá spolupráca

Ak budete s nami spokojní, rozbehneme ďalšie projekty, s ktorými Vám vieme pomôcť. Máme radi dlhodobú spoluprácu.

Blog / Ako na to?

Nástroj na analýzu odkazov a domén - SEO: Open Site Explorer

Nástroj na analýzu odkazov a domén – SEO: Open Site Explorer

Open Site Explorer je nástroj na analýzu odkazov a domén, ktorý je poskytovaný spoločnosťou Moz. Tento nástroj pomáha používateľom analyzovať odkazy, ktoré vedú na ich webové stránky, ako aj odkazy, ktoré smerujú na webové stránky ich konkurencie. Open Site Explorer umožňuje používateľom získať prehľad o kvalite a množstve odkazov, ktoré vedú na ich webové stránky,... Continue reading

Jednoduchá pomoc pri tvorbe css

Jednoduchá pomoc pri tvorbe css

Simple.css, poskytuje základy na rýchle spustenie (alebo ho jednoducho použite tak, ako je to s jednoduchou, dobre vyzerajúcou stránkou), no nemusíte sa učiť extrémne spletitý rámec, ako je Bootstrap. Jednoduchá CSS šablónu pre svoje potreby. 🙂 To, že používate obyčajný starý HTML bez tried CSS, neznamená, že nemôžu existovať žiadne užitočné funkcie. Simple.css však skutočne... Continue reading

Ako naplánovať príspevky na sociálne siete - Buffer

Ako naplánovať príspevky na sociálne siete – Buffer

Buffer je nástroj na správu sociálnych médií, ktorý pomáha používateľom plánovať, publikovať a spravovať obsah na rôznych sociálnych médiách, vrátane Facebooku, Twitteru, LinkedInu, Instagramu a Pinterestu. Buffer je užitočný pre jednotlivcov aj pre malé aj veľké firmy, ktoré chcú zvýšiť svoju online prítomnosť a zlepšiť svoje výsledky v sociálnych médiách. V Bufferi môžete vytvárať príspevky,... Continue reading

Jednoduchá alternatíva služby Google Analytics

Jednoduchá alternatíva služby Google Analytics

Používanie služby Google Analytics je frustrujúce, ťažko zrozumiteľné, pomalé načítavanie a narúša súkromie. Preto sa vytvoril Plausible Analytics, jednoduchú, ale výkonnú, odľahčenú (< 1 kB), open source a ochranu súkromia alternatívu. Jednoduchá analýza na prvý pohľad Pravdepodobná je jednoduchá analytika. Je ľahko zrozumiteľný. Skontrolujte návštevnosť svojich stránok a získajte všetky dôležité informácie na jednej stránke... Continue reading

Codepen

Codepen

Najlepšie miesto na zostavovanie, testovanie a objavovanie front-endového kódu. CodePen je vývojové prostredie pre front-end dizajnérov a vývojárov. Vytvorte a nasaďte webovú stránku, ukážte svoju prácu, vytvorte testovacie prípady, aby ste sa mohli učiť a ladiť, a nájdite inšpiráciu. https://codepen.io/