Katalóg / Profil spoločnosti

Firemné / produktové katalógy

Originálny grafický design reklamy Vám pomôže odlíšiť sa od masy konkurenčných reklám. Pomôžeme navrhnúť design všetkých reklamných tlačovín a ostatných reklamných panelov ako môžu byť billboardy, bigboardy, bannery, reklamné cedule a pod. Vždy sme schopný ponúknuť viac návrhov, z ktorých si budete môcť vybrať alebo sa budeme inšpirovať Vašimi predstavami a požiadavkami. Snažíme sa maximálne vyjsť v ústrety Vašej vízii a vystihnúť podstatu a zameranie Vašej spoločnosti pomocou osobitného designu, ktorý pre Vás vytvoríme. Najčastejšie sú naše grafické služby orientované do reklamných a firemných tlačovín ako sú letáky, prospekty, katalógy, polepy áut, vizitky, billboardy a iné. Grafický design vám pomôžeme nie len navrhnúť, ale i zrealizovať a pomôcť s jeho distribúciou, jednoducho komplexné služby.

Grafický návrh katalógov a cenníkov ako v tlačovej forme, tak i pre virtuálne online použitie, je skvelý spôsob prezentácie Vašich produktov a spoločnosti. Katalógy Vám navrhneme vo všetkých  možných formátoch a doporučíme i vhodnú kombináciu tlačových technológii pre najlepší finálny výsledok.

Grafický návrh na katalóg

Grafický návrh a spracovanie firemného katalógu

HAVRILLA & Co.
Sports & Law
Globalsystem Patrik Fischer
Gardenelements
Profil spoločnosti Annotation s.r.o.
Grafický návrh na profil spoločnosti
Firemný katalóg FORBAK
Grafický návrh a spracovanie letáku
Tvorba katalógu
Grafický návrh na profil spoločnosti

Grafický návrh letáku

Najrozšírenejšou formou tlačovej propagácie je reklamný leták. Ten by mal obsahovať všetky dôležité informácie, na ktoré chcete upozorniť a to sa Vám podarí jedine tak, že všetko potrebné budete mat atraktívne graficky spracované. Medzi štandardne používané formáty patrí rozmer DL, A4, A5, A6 a samozrejme nie je problém spracovať atypický formát podľa Vašich požiadaviek. Následne tlač Vašich letákov, radi spracujeme, vytlačíme a dopravíme až k Vám na stôl.

Potrebujete viac informácií?

Chcete si nechať navrhnúť profil spoločnosti?