Grafický návrh katalógov, letákov, tlač, tvorba www

Grafický dizajn bez stresu. Veríme, že naša práca prispieva k úspešnému rozvoju našich zákazníkov a tešíme sa na spoluprácu s novými zákazníkmi. Sme kreatívne grafické štúdio, ktoré ponúka komplexné služby pre tvorbu webových stránok, webdesign, grafický dizajn a branding.

Tvorba www stránok

Čo Vám môžeme ponúknuť?

Poskytujeme komplexné riešenia pre výrobu reklamy vašich produktov a služieb vrátane tlačovej produkcie.

Tvorba www stránok

Rýchle a spoľahlivé webové stránky sú dôležité pre zákazníkov aj pre vlastníkov stránok. Rýchle stránky sa načítajú rýchlejšie a používatelia ich nemusia čakať tak dlho, aby sa načítali.

Grafické návrhy

Najčastejšie sú naše grafické služby orientované do reklamných a firemných tlačovín ako sú letáky, prospekty, katalógy, polepy áut, vizitky, billboardy a iné.

Digitálna / ofsetová tlač

Produkcia a realizácia je veľmi široká oblasť, ktorú pokrývame našimi službami v oblasti zabezpečenia full servis reklamy pre našich klientov. Od kreativy a grafického návrhu až po finálne spracovanie, cez výber vhodnej technológie či materiálu až po samotnú realizáciu alebo inštaláciu.

Tvorba www stránky

Našim cieľom je vytvoriť nie iba peknú www prezentáciu, ale hlavne funkčnú www prezentáciu a pomôcť Vám odlíšiť sa! Vieme, že prvoradým kritériom úspechu na internete je kvalitný a exkluzívny obsah v kombinácii s kreatívnym designom (webdesign), atraktívnou grafikou, zmyslom pre detail a správne rozloženými prvkami na stránke.

Vytvorenie grafických návrhov

Navrhujeme rôznu grafiku plagátov, billboardov, inzerátov, prospektov, letákov, brožúr, výročných správ, vizitiek, či hospodárskych tlačovín. Realizujeme i typografické úpravy kníh, časopisov, novín a iných periodík.

Firemné / produktové katalógy

Originálny grafický design reklamy Vám pomôže odlíšiť sa od masy konkurenčných reklám. Pomôžeme navrhnúť design všetkých reklamných tlačovín a ostatných reklamných panelov ako môžu byť billboardy, bigboardy, bannery, reklamné cedule a pod. Najčastejšie sú naše grafické služby orientované do reklamných a firemných tlačovín ako sú letáky, prospekty, katalógy, polepy áut, vizitky, billboardy a iné.

Blog / Ako na to?